Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

ul. Michałowskiego 9/3
31-126 Kraków
Telefon: 12 663 23 00
Kontakt
ul. Michałowskiego 9/3
31-126 Kraków
Dział Promocji UJ
Informacje kontaktowe

sekretariat.dp@uj.edu.pl

Adres: ul. Michałowskiego 9/3 , 31-126 Kraków

Telefon: 12 663 23 00

Formularz

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownik Działu Promocji UJ

Kinga Drechny-Mucha
kinga.drechny-mucha@uj.edu.pl

Zastępca Kierownika Działu Promocji UJ

Joanna Chodór
joanna.chodor@uj.edu.pl

Sekretariat

sekretariat.dp@uj.edu.pl

Renata Halota - tel. 12 663 23 00
renata.halota@uj.edu.pl
 

Do zadań Sekretariatu należy:

1) prowadzenie prac administracyjnych i finansowych Działu,

2) zarządzanie materiałami promocyjnymi.

 

 

Sekcja Promocji

promocja@uj.edu.pl

  • Anna Nowak-Dorda – kierownik sekcji, tel. 12 663 23 17
    anna.nowak-dorda@uj.edu.pl
  • Justyna Jaskulska-Schab, tel. 12 663 23 23
    justyna.jaskulska@uj.edu.pl
  • Paulina Job, tel. 12 663 23 58
    paulina.job@uj.edu.pl
  • Klaudia Kardyś, tel. 12 663 23 15
    klaudia.kardys@uj.edu.pl
  • Estera Podobińska, tel. 12 663 23 16
    estera.podobinska@uj.edu.pl
  • Małgorzata Pokwap, tel. 12 663 23 12
    malgorzata.pokwap@uj.edu.pl
  • Michał Rdzanek, tel. 12 663 23 18
    michal.rdzanek@uj.edu.pl
  • Piotr Żabicki, tel. 12 663 23 13
    piotr.zabicki@uj.edu.pl

Do zadań Sekcji Promocji należy:

1) planowanie, koordynowanie i realizacja ogólnouczelnianej działalności promocyjnej i wizerunkowej UJ w kraju i zagranicą;

2) tworzenie nowych narzędzi promocyjnych i zarządzanie nimi;

3) zarządzanie profilem UJ w portalu www.youtube.com/user/unijagiellonski;

4) zarządzanie aplikacją mobilną UJ;

5) zarządzanie systemem Digital Signage;

6) realizacja, koordynacja wdrażania i stosowania Systemu Identyfikacji Wizualnej UJ;

7) prowadzenie spraw dotyczących patronatu Rektora UJ;

8) zakresie promocji nauki:
- realizacja wydarzeń promujących naukę: Małopolska Noc Naukowców, Cafe Nauka, Szkoła Promocji Nauki, itp.
- promocja uniwersyteckich badań i osiągnięć naukowych do środowiska pozaakademickiego
- popularyzacja wiedzy
- wspieranie naukowców w działaniach promocyjnych, w szczególności poprzez warsztaty, prezentacje, wydawnictwa
- tworzenie pozytywnego wizerunku UJ, opierającego się na potencjale naukowym uczelni.

 

Sekcja Organizacji Imprez

soi@uj.edu.pl

  • Katarzyna Frankowicz - kierownik sekcji, tel. 12 663 23 04
    katarzyna.frankowicz@uj.edu.pl
  • Agnieszka Dybaś, tel. +48 12 663 23 06
    agnieszka.dybas@uj.edu.pl
  • Paulina Gajda-Gałuszka, tel. 12 663 23 02
    paulina.gajda-galuszka@uj.edu.pl
  • Jolanta Herian-Ślusarska, tel. 12 663 23 06
    jolanta.slusarska@uj.edu.pl
  • Joanna Kulawik, tel. 12 663 23 05
    joanna.kulawik@uj.edu.pl
  • Konrad Piątkowski, tel. 12 663 23 57
    konrad1.piatkowski@uj.edu.pl
  • Joanna Węgiel, tel. 12 663 23 03
    joanna.wegiel@uj.edu.pl

Do zadań Sekcji Organizacji Imprez należy:

1) organizowanie imprez ogólnouczelnianych: nadania tytułu doktora honoris causa, wręczania medalu Merentibus, medalu pamiątkowego Plus ratio quam vis, odznaki Zasłużony dla UJ, nagrody Rektora UJ Laur Jagielloński, odnowienia doktoratu po pięćdziesięciu latach, nadania tytułu profesora honorowego UJ i innych zleconych przez Rektora;

2) organizowanie imprez okolicznościowych: Inauguracji roku akademickiego, Święta Edukacji Narodowej, Święta UJ, Dnia Pamięci – 6 listopada, Śniadania Profesorskiego, Opłatka Rektora UJ, Opłatka dla emerytowanych profesorów, pożegnania profesorów przechodzących na emeryturę, wmurowania kamienia węgielnego/otwarcia nowego budynku i innych zleconych przez Rektora;

3) obsługa wizyt gości szczebla centralnego oraz innych wydarzeń okolicznościowych;

4) organizowanie uroczystych promocji doktorskich i habilitacyjnych;

5) obsługa administracyjna Komitetu ds. Opieki nad Grobami Profesorów UJ.

 

Sekcja Organizacji Konferencji

konferencje@uj.edu.pl

www.konferencje.uj.edu.pl

  • Maciej Pilch - kierownik sekcji, tel. 12 663 23 55
    maciej.pilch@uj.edu.pl
  • Elżbieta Jagłowska (urlop), tel. 12 663 23 60
    e.jaglowska@uj.edu.pl
  • Magdalena Latos, tel. 12 663 23 54
    magdalena.latos@uj.edu.pl
  • Małgorzata Lewandowska (zastępstwo)
    malgorzata.1.lewandowska@uj.edu.pl
  • Kinga Rozwadowska, tel. 12 663 23 60
    kinga.rozwadowska@uj.edu.pl
  • Katarzyna Tumm, tel. 12 663 23 60
    k.tumm@uj.edu.pl
  • Anna Tylek, tel. 12 663 23 60
    anna.tylek@uj.edu.pl
  • Agnieszka Woźniak, tel. 12 663 23 56
    ag.wozniak@uj.edu.pl

Do zadań Sekcji Organizacji Konferencji należy:
pełna obsługa organizacyjna, techniczna i finansowa konferencji naukowych i edukacyjnych organizowanych przez jednostki UJ oraz we współpracy z podmiotami zewnętrznymi.

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj