Przejdź do głównej treści

Pomiń baner

Oferta pracy

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika Kawiarni w Centrum Promocji i Komunikacji UJ przy ul. Floriańskiej 49.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie pracy w Kawiarni;
  • znajomość obsługi podstawowego wyposażenia Kawiarni;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do szybkiego uczenia się i umiejętność realizacji kilku zadań równolegle;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • szkolenie baristyczne będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane podstawowe zasady serwisu wina.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Kawiarni oraz sprzedaż produktów promujących Uniwersytet Jagielloński;
  • dbanie o codzienną czystość w Kawiarni, m.in. sprzątanie stolików, sali w trakcie zmiany oraz przygotowywanie jej do otwarcia i zamknięcia;
  • obsługa drukarki fiskalnej, sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych oraz innych wynikających z obowiązku prowadzenia rozliczeń w systemie magazynowym SAP i Enova;
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wizerunek Kawiarni Uniwersyteckiej;
  • zapewnienie prawidłowej gospodarki magazynowej produktów dostępnych w sprzedaży.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • premię uznaniową;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • pracowniczy pakiet medyczny;
  • program MultiSport;
  • dofinansowanie świadczeń socjalnych dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kawiarnia@uj.edu.pl

Pliki do pobrania
pdf
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata do pracy