Kraków Intellectual Property Law Summer School

Między 14 a 18 września 2020 roku odbyła się czwarta edycja Kraków Intellectual Property Law Summer School - Szkoły Letniej Prawa Własności Intelektualnej organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji UJ we współpracy z Sekcją ds. Konferencji CPiK UJ. W tym roku szkoła letnia wyjątkowo odbyła się online.
więcej o Kraków Intellectual Property Law Summer School
Gaudeamus igitur

W dniu pierwszego października 2020 roku w czwartek, w Auli Collegium Novum o godz. 11.00 rozpoczęła się uroczysta Inauguracja 657. Roku Akademickiego w Uniwersytecie Jagiellońskim. Na uroczystość profesorowie dotarli w orszaku, który wyruszył z historycznej siedziby uniwersytetu - Collegium Maius. Decyzja o zorganizowaniu skromniejszej niż zwykle uroczystości, a co za tym idzie - zmianie miejsca uroczystego rozpoczęcia roku akademickiego z Auditorium Maximum na znacznie mniejszą aulę Collegium Novum, podyktowana została ustaleniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa.
więcej o Gaudeamus igitur
Tryb pracy w Centrum Promocji i Komunikacji UJ

W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym, mając na uwadze zarówno Państwa bezpieczeństwo, jak i zdrowie pracowników, zespół CPiK UJ pracuje w trybie rotacyjnym.
więcej o Tryb pracy w Centrum Promocji i Komunikacji UJ
Wirtualna konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Biostatystyki Klinicznej

W dniach 23- 27 sierpnia 2020 odbyła się pierwsza w historii wirtualna konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Biostatystyki Klinicznej - ISCB41. Zaplanowana pierwotnie jako duże spotkanie w Krakowie, zmieniła swój format w odpowiedzi na aktualną sytuację na świecie związaną z Covid-19. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 700 naukowców i specjalistów w zakresie zdrowia publicznego, epidemiologii oraz innych dyscyplin biomedycznych z ponad 50 krajów.
więcej o Wirtualna konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Biostatystyki Klinicznej
Uroczyste przekazanie władzy

W poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku, o godzinie 12.00 i 13.00 w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego miały miejsce dwie uroczystości, podczas których swoje obowiązki na lata 2020-2024 objęło nowe kolegium rektorsko-dziekańskie. Rektorem od 1 września 2020 roku jest prof. dr hab. Jacek Popiel. Zastąpił on prof. dra. hab. med. Wojciecha Nowaka, który kierował najstarszą polską uczelnią w latach 2012-2020.
więcej o Uroczyste przekazanie władzy