Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki UJ

Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Matematyki i Informatyki UJ. Uroczystość odbyła się 20 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki UJ
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej prof. dr hab. Piotr Jedynak przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość odbyła się 18 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Promocje doktorskie Wydziału Biologii

Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystość odbyła się 14 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość odbyła się 11 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Prorektorzy UJ prof. Jarosław Górniak oraz prof. Piotr Kuśtrowski przewodniczyli promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystości odbyły się 10 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 32 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii