Prof. Sven Ekdahl odznaczony medalem Plus ratio quam vis

Prof. Sven Ekdahl otrzymał jedno z najwyższych odznaczeń przyznawanych przez Uniwersytet Jagielloński za badania nad stosunkami polsko-krzyżackimi w średniowieczu, w tym w szczególności nad bitwą pod Grunwaldem, wzorową edycję jednego z najważniejszych dzieł Jana Długosza, "Banderia Prutenorum" oraz promocję historii Polski w nauce światowej.
więcej o Prof. Sven Ekdahl odznaczony medalem Plus ratio quam vis
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystości odbyły się 28 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość odbyła się 28 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystości odbyły się 24 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 16 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii
Promocje doktorskie Wydziału Biologii

Prof. Jarosław Górniak, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystości odbyły się 21 stycznia 2022 roku w auli Collegium Novum. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii