Święto Edukacji Narodowej 2017 w Uniwersytecie Jagiellońskim

16 października 2017 roku, w auli Auditorium Maximum odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zwołano je z okazji Święta Edukacji Narodowej, które upamiętnia rocznicę powstania pierwszego ministerstwa oświaty w Polsce i w Europie - Komisji Edukacji Narodowej.
więcej o Święto Edukacji Narodowej 2017 w Uniwersytecie Jagiellońskim

Wręczenie medali Kalos Kagathos

12 października 2017 r. o godzinie 12.00 w auli Collegium Maius odbyła się uroczystość wręczenia medali "Kalos Kagathos".
więcej o Wręczenie medali Kalos Kagathos

Narodowy Kongres Nauki

W dniach 19-20 września 2017 roku odbył się Narodowy Kongres Nauki, podczas którego debatowano nad kształtem "Konstytucji dla nauki".
więcej o Narodowy Kongres Nauki
wiadomość aktualności

„Co w Kuala Lumpur wiedzą o UJ”. Wykład inauguracyjny dla studentów I roku

4 października 2017 w Auditorium Maximum UJ odbył się tradycyjny wykład inauguracyjny dla studentów I roku. Wydarzenie to, każdego roku poświęcone innej dziedzinie nauki, ma za zadanie zachęcić studentów do odkrywania swoich pasji i zapoznać ich z działaniem uczelni.
więcej o „Co w Kuala Lumpur wiedzą o UJ”. Wykład inauguracyjny dla studentów I roku

Noc Naukowców 2017 na UJ

Fajerwerki wiedzy, tęcze eksperymentów, błyski geniuszu i galaktyki uśmiechów. Tak było na tegorocznej Nocy Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim, która odbyła się 29 września 2017 roku.
więcej o Noc Naukowców 2017 na UJ