Promocje habilitacyjne Wydziałów UJ: Historycznego i Filologicznego

20 czerwca 2017 o godzinie 12.00 w Auli Collegium Maius miały miejsce promocje habilitacyjne Wydziałów UJ: Historycznego i Filologicznego.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów UJ: Historycznego i Filologicznego

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

20 czerwca 2017 o godzinie 9.30 w Auli Collegium Maius miały miejsce promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki
aktualności

13 czerwca 2017 o godzinie 9.30 w Auli Collegium Maius miały miejsce promocje habilitacyjne Wydziałów UJ: Prawa i Administracji oraz Stosunków Międzynarodowych i Politycznych.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów UJ: Prawa i Administracji oraz Stosunków Międzynarodowych i Politycznych
aktualności

13 czerwca 2017 o godzinie 12.00 w Auli Collegium Maius miały miejsce promocje habilitacyjne Wydziałów Filozoficznego i Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów UJ: Filozoficznego i Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Śpiew i taniec w Collegium Maius

W piątkowy wieczór 9 czerwca 2017 roku na dziedzińcu Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego miały miejsce dwa spektakle.
więcej o Śpiew i taniec w Collegium Maius