5. Charytatywny Mecz UJ vs. AGH

8 grudnia już po raz piąty, co staje się małą tradycją studenckich inicjatyw na UJ, członkowie Stowarzyszenia All in UJ zorganizowali mecz charytatywny między zespołami sportowymi UJ a AGH.
więcej o 5. Charytatywny Mecz UJ vs. AGH

Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii UJ

5 grudnia 2017 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Geografii i Geologii UJ

Promocje doktorskie Wydziału Chemii UJ

5 grudnia 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Chemii UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii UJ

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

4 grudnia 2017 o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

4 grudnia 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ