Międzynarodowe targi edukacyjne – Wilno i Tbilisi oraz Asia Expo.

W lutym pracownicy Działu Promocji oraz Działu Rekrutacji na Studia reprezentowali Uniwersytet Jagielloński na Litwie oraz w Gruzji. Dodatkowo w marcu Dział Promocji wziął udział w targach edukacyjnych Asia Expo.

Targi Studijos w Wilnie odbyły się w dniach 8-10 lutego i cieszyły się bardzo dużą popularnością. Reprezentanci polskich uczelni mieli okazję spotkać się z Panią Ambasador RP na Litwie – Urszulą Doroszewską. W Domu Polskim została przeprowadzona prezentacja dla licznie zgromadzonej młodzieży polskiego pochodzenia.

Targi International Fair for Overseas Studies w Tbilisi zorganizowane zostały w dniach 22-24.02.2018 r. Oprócz reprezentowania swoich uczelni na stoisku Ready, Study, Go! Poland przedstawiciele mieli okazję spotkać się i nawiązać współpracę z gruzińskimi szkołami wyższymi.

International Student Network Inc. organizował na Filipinach (14.03.2018 Manila) oraz w Malezji (16.03.2018 Kuala Lumpur) targi, w ramach których zorganizowane były: targi dla studentów, targi dla agentów oraz wizyty w szkołach.