5. Charytatywny Mecz UJ vs. AGH

8 grudnia już po raz piąty, co staje się małą tradycją studenckich inicjatyw na UJ, członkowie Stowarzyszenia All in UJ zorganizowali mecz charytatywny między zespołami sportowymi UJ a AGH.

W tym roku rywalizowali koszykarze i siatkarki. Oba pojedynki zakończyły się zwycięstwem zaprzyjaźnionej Akademii Górniczo-Hutniczej, ale prawdziwymi beneficjentami tego dnia byli podopieczni Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową "Wyspy Szczęśliwe”.
Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem rektora UJ. Dział Promocji po raz kolejny wsparł pomocą organizatorów, którymi byli:
Główny organizator: All In UJ
Współorganizatorzy: URSS AGH - Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Główny partner: Bank Pekao S.A., Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundacja Bratniak, Strefa Ruchu Zachodnia, Bistro Hygge.