Forum UJotum z Martyną Wojciechowską

13.11.2017 r. odbyło się trzecie spotkanie z serii Forum UJotum z Martyną Wojciechowską.

W ubiegły poniedziałek w Auditorium Maximum studenci UJ mieli możliwość spotkania z niezwykłym gościem – Martyną Wojciechowską – dziennikarką, podróżniczką, pisarką i kierowcą rajdowym. Jest autorką książek z serii „Kobieta na krańcu świata", była redaktor naczelna National Geographic i honorowa ambasadorka WWF Polska.

Dziennikarka rozmawiała z młodymi studentami – przyszłymi dziennikarzami – na temat współczesnego dziennikarstwa, o „przebiciu się” w dobie internetu i social mediów, o postrzeganiu dziennikarstwa, obiektywizmie oraz swoich podróżach. Odpowiadała na liczne pytania zgromadzonych licznie osób, jak również podpisywała swoje książki.

Forum UJotum to organizowany przez Radio UJOT FM, Przystanek Student TV oraz Dział Promocji UJ cykl rozmów z dziennikarskimi autorytetami. Celem spotkania jest poznanie dziennikarskiego światka od kuchni, przyjrzenie się szeroko pojętym mass mediom, a przede wszystkim debata na temat otaczającej nas rzeczywistości medialnej.

Forum UJotum

Zdjęcia: UJOT FM