11 stycznia 2018 roku o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Matemtyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

11 stycznia 2018 roku o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

9 stycznia 2018 roku o godzinie 11.00 oraz 12.30 w Auli Collegium Novum odbyły się w dwóch turach promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

9 stycznia 2018 roku o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytecki Koncert Noworoczny 2018

7 stycznia 2018 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego o godzinie 18.00 rozpoczął się tradycyjny Uniwersytecki Koncert Noworoczny. Wśród przybyłych gości znaleźli się członkowie władz i społeczności akademickiej UJ, rektorzy krakowskich szkół wyższych oraz przyjaciele Uniwersytetu.
więcej o Uniwersytecki Koncert Noworoczny 2018