7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco7.

1 września na krakowskich Błoniach ponad 3,5 tys. osób wystartowało w 7. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco.
więcej o 7. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco7.

Salony Maturzystów - Perspektywy 2018

Zapraszamy wszystkich maturzystów na cykl spotkań w ramach Salonów Maturzystów Perspektywy 2018, które odbędą się w największych ośrodkach akademickich naszego kraju. Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprezentują ofertę edukacyjną Uczelni i odpowiedzą na pytania kandydatów.
więcej o Salony Maturzystów - Perspektywy 2018

11th Congress of the European Association for Jewish Studies (EAJS)

W dniach od 15 do 19 lipca 2018 r., na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Pedagogicznym odbył się 11th Congress of the European Association for Jewish Studies (EAJS), zorganizowany wspólnie przez Instytut Judaistyki UJ i Fundację Alef dla Rozwoju Studiów Żydowskich, przy wydatnym wsparciu ze strony Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, władz Miasta Krakowa, Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego oraz wielu instytucji krajowych i zagranicznych.
więcej o 11th Congress of the European Association for Jewish Studies (EAJS)

VII Transdyscyplinarne Sympozjum Badań Jakościowych

W dniach 28-30 czerwca 2018 roku Instytut Pedagogiki UJ wraz z Instytutem Socjologii UJ organizowały VII Transdyscyplinarne Sympozjum Badań Jakościowych. Spotkanie przyciągnęło badaczy jakościowych z całej Polski.
więcej o VII Transdyscyplinarne Sympozjum Badań Jakościowych

Śniadanie Profesorskie 2018

26 lipca 2018 w czwartek w murach Collegium Maius i Collegium Novum o godzinie 10.00 rozpoczęło się XVIII Śniadanie Profesorskie. Po raz pierwszy zorganizowano je w 2000 roku, pod auspicjami ówczesnego rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Franciszka Ziejki. Od tego momentu odbywa się ono zawsze 26 lipca, w rocznicę wydania w 1400 roku przez króla Władysława Jagiełłę przywileju odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Śniadanie Profesorskie 2018