Uroczyste promocje habilitacyjne

14 czerwca 2018 roku w Auli Collegium Maius kolejna grupa badaczy uroczyście odebrała dyplomy doktorów habilitowanych. Tym razem byli to reprezentanci czterech Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego: • Chemii • Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, • Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej • Matematyki i Informatyki.
więcej o Uroczyste promocje habilitacyjne

Dzień Kampusu UJ

12 maja Uniwersytet Jagielloński obchodzi swoje święto - rocznicę założenia uczelni przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku.
więcej o Dzień Kampusu UJ

UJ dla Krakowa - 12 maja

12.05.2018 r. w ramach Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego – tym razem na Kampusie UJ, Wydziale Chemii – odbyło się spotkanie pt. „Akumulatory przyszłości”.
więcej o UJ dla Krakowa - 12 maja

Tad Taube kolejnym doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uroczystość miała miejsce 12 czerwca w auli Collegium Maius. Uhonorowany to jeden z najbardziej znanych filantropów zaangażowanych w rozwój szeroko rozumianej kultury żydowskiej w Polsce, Izraelu i Stanach Zjednoczonych. Jest także zasłużony dla rozwoju stosunków polsko-żydowskich i polsko-amerykańskich.
więcej o Tad Taube kolejnym doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

#misjaUJ - spotkanie ze studentami

W dniu 6 czerwca 2018 w auli Collegium Novum odbyło się spotkanie Władz Uniwersytetu wraz z pomysłodawcami kampanii promocyjnej UJ na 2018 rok oraz przede wszystkim z głównymi bohaterami tejże kampanii, a więc Studentami Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o #misjaUJ - spotkanie ze studentami