Salon Maturzystów Perspektywy 2017

Już po raz kolejny zapraszamy wszystkich maturzystów na cykl spotkań w ramach Salonów Maturzystów Perspektywy 2017, które odbędą się w największych ośrodkach akademickich naszego kraju.
więcej o Salon Maturzystów Perspektywy 2017
wiadomość aktualności

więcej o Konkurs na opracowanie projektu znaku marketingowego Uniwersytetu Jagiellońskiego

Pobiegliśmy na ratunek! Nowa karetka neonatologiczna dla dzieci w Małopolsce

W sobotę 26 sierpnia na krakowskich Błoniach ponad 3 tysiące osób wystartowało w 6. Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco. Jego celem było zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej „N” dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Dzięki wsparciu uczestników i darczyńców Biegu przekazano na ten cel 220 tys. złotych.
więcej o Pobiegliśmy na ratunek! Nowa karetka neonatologiczna dla dzieci w Małopolsce

XVII Śniadanie Profesorskie w murach Collegium Maius i Collegium Nowodworskiego

26 lipca 2017 roku o godzinie 10.00 miało miejsce Śniadanie Profesorskie.
więcej o XVII Śniadanie Profesorskie w murach Collegium Maius i Collegium Nowodworskiego

Otwarcie Pasieki Uniwersyteckiej

W sobotę, 1 lipca 2017 roku odbyło się oficjalne otwarcie Pasieki Uniwersyteckiej, którego dokonał rektor UJ prof. Wojciech Nowak, kierownik Ogrodu Botanicznego dr hab. Józef Mitka, prof. UJ, oraz Przemysław Szeliga i Monika Leleń z Gospodarstwa Pasiecznego „Pasieka Szeligów”, które będzie współpracowało z UJ przy prowadzeniu uli.
więcej o Otwarcie Pasieki Uniwersyteckiej